TOTEM TABELA

Totem Tabela Sayfamıza Hoşgeldiniz

Totem Tabela sayfamızda sizlere totem tabela hakkında bilgiler vereceğiz. Totem tabelanın imalatından montajına kadar , totem ankrajından totem borusuna ve totem flanşlarına kadar detaylı bilgileri mimari detaylarla sizlere anlatacağız


Totem Tabela Nedir?

Totem Tabela Nerelerde Kullanılır?

Totem Tabela Fiyatları

Totem Tabela imalatı
Totem Tabela Hakkında

 


Totem Tabelalar

example-08

Totem tabelalar, Reklamın en etkilisidir. Genelde en çok tercih edilen totem tabela modeli düz yuvarlak kesimli boru üzerine dikdörgen şeklinde üst kaset kısmı oturtulmuş olan tabelalardır. Neden böyle yazdı derseniz ; Çünkü totem tabela istege  özel şekillendirilerekde imal edilebilir.Bu sadece biraz işçiliği ve maliyeti arttırır.

Totem tabela yapım aşaması totemin borusunun uzunluğuna üstündeki kaset kısmının büyüklüğüne ve kaset bölümünün ışıklı yada ışıksız olmasına ankraj için kazılacak totem çukurunun genişliğine baglıdır. Totem Tabela çukuru kazıldıktan sonra totem tabela için hazırlanan ankraj bölümü kazılan temel çukurunun içine terazili bir şekilde oturtturulur.Dökülen beton en az 2 gün kurumaya alınır. Beton kısmı kuruduktan sonra totem tabelanın hazırlanan uzun ebattaki boru kısmı gömülen ankrajın beton yüzünde dışarda bırakılan tijlere vidalanır.Tabii bu bir vinç yardımı ile yapılır.En son olarak totem borusu üzerien kaset kısmı vinç ile oturtturulur.

 


Totem Tabelalar

Totem Tabela Modelleri

Özel üretim totem tabelalar.
Seri üretim totem tabelalar.

Totem Çesitleri

  1. Işıklı Totem Tabela
  2. Işıksız Totem Tabela
  3. Kutu Harfli Totem Tabela

Totem Bölümleri

  • Kaset
  • Boru
  • Flanş
  • Ankraj

 


Totem Tabela, Totem, ve Totem İmalatı

Tabela

Tabela montajından yapımına kadar imalatı ve montajı en zor yapılan tabela çeşiti totem tabeladır.Totem tabelalar bu yüzden biraz masraflı tabelalardır.Reklamı büyük yapacaksanız bunuda göz ardı etmelisiniz. Totem tabela reklamına yapılan yatırım geriye dönüşü en hızlı olan yatırımdır.

Totem Tabelacı

Eğer bir totem tabeacı arıyorsanız sizlere en uygun fiyatlarala totem tabela imalatınızı imran reklam yapsın. Totem tabela kampanyalarımızdan yararlanmak için bize ulaşın.


Akbank
Güneş Sigorta
Koç Allianz

Akpet
Kadoil
Hyundai


Uspet Manisa
Kadoil Balıkesir


Değer Oil Mardin
Total Antalya

 


Benzin istasyonu Totem Tabelaları

Totem Tabela 1 Totem Tabela2 Totem Tabela3
Akpet Tp Petrol Değer Oil
Kadoil Bp Betrol Uspet
Total Petrol Ofisi Shell

 


Totem Tabela – fiyat ve maliyetler hakkında

Bit totem tabela ne kadar fiyatı ucuz olursa sizin kazancınız olduğu gibi sizi kazanmakda bizim kazancımızdır.Bu nedenle siz değerli müşterilerimiz için kar marjımızı minimumda tutup sizi kazanmak için uğraşıyoruz.Totem Tabela  fiyatı için bizlere ulaşınız. istemiş olduğunuz tabelayı güven içinde size teslim eden bir tabelacınız olsun. İmran tabela ve reklam 30 senedir sektörde olmanın verdiği tecrübesini globalleşen dünyadaki gelişmeleride izleyerek teknoloji ile birleştirdi.Çağdaş anlayış , modern tasarım teknolojik donanım ve seri imalat  ve hızlı servisiyle imran tabela ve reklam

“Sizi En iyi Biz Tanıtırız.”